Skoda Octavia

Numer aukcji: 19571

Do końca: 1 dzień 12 godzin (2020-12-01 12:00:00)

Marka: Škoda
Model: Octavia
Rok produkcji: 2017
VIN: TMBC...
Stan licznika: 149393 km
Moc silnika: 184 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 64206 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył
- Uszkodzony bok

Skoda Octavia

33 900 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 3 628,50 PLN brutto

LICYTUJ