Volkswagen Passat B5

Numer aukcji: 1687

Marka: Volkswagen
Model: Passat
Rok produkcji: 1999
VIN: WVWZZZ...
Stan licznika: 373397 km
Pojemność silnika: 1896 cm3
Moc silnika: 110 KM
Pali
Wartość przed szkodą: 5660 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

Ra...k 425 PLN 2020-01-20 11:58:19
Ba...r 400 PLN 2020-01-20 11:58:14

Volkswagen Passat B5

Ra...k