Opel Astra II

Numer aukcji: 1692

Marka: Opel
Model: Astra
Rok produkcji: 1998
VIN: W0L0TGF08W52...
Stan licznika: 356816 km
Pojemność silnika: 1995 cm3
Moc silnika: 82 KM
Wartość przed szkodą: 3440 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Umowa kupna / sprzedaży

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Ra...k 325 PLN 2020-01-20 11:28:11

05-860 Płochocin , Lipowa 7

Opel Astra II

Ra...k