Audi A4

Numer aukcji: 19581

Do końca: 1 dzień 12 godzin (2020-12-01 12:00:00)

Model: A4
Rok produkcji: 2020
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 9138 km
Moc silnika: 163 KM
Wartość przed szkodą: 148953 PLN
Paliwo: Olej napędowy

układ hybrydowy typu mild oparty na 12-woltowej instalacji elektrycznej

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył

Audi A4

38 000 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 4 366,50 PLN brutto

LICYTUJ