Mercedes-Benz Sprinter

Numer aukcji: 19476

Marka: Mercedes-Benz
Rok produkcji: 2003
VIN: WDB9...
Stan licznika: 394987 km
Pojemność silnika: 2148 cm3
Moc silnika: 129 KM
Wartość przed szkodą: 13407 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Odpryski / obicia
- Uszkodzony bok

Pa...r 6 600 PLN 2020-11-28 16:57:32
Da...i 6 400 PLN 2020-11-27 17:03:50
BR...r 6 000 PLN 2020-11-26 15:09:02
MA...O 5 050 PLN 2020-11-26 11:04:53

Mercedes-Benz Sprinter

Pa...r