Mercedes Sprinter

Numer aukcji: 19585

Do końca: 1 dzień 13 godzin (2020-12-01 12:00:00)

Marka: Mercedes-Benz
Rok produkcji: 2015
VIN: WDB9...
Stan licznika: 174664 km
Pojemność silnika: 2143 cm3
Moc silnika: 163 KM
Wartość przed szkodą: 72730 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Do transportu potrzebny pojazd typy "platforma".

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Mercedes Sprinter

34 500 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 3 628,50 PLN brutto

LICYTUJ