Jaguar XE

Numer aukcji: 19348

Marka: Jaguar
Model: XE
Rok produkcji: 2015
VIN: SAJA...
Stan licznika: 179788 km
Pojemność silnika: 1999 cm3
Moc silnika: 163 KM
Wartość przed szkodą: 89900 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

PB...K 36 000 PLN 2020-11-26 12:01:55
eu...s 35 500 PLN 2020-11-26 11:58:34
CS...E 35 000 PLN 2020-11-26 11:58:23
wi...l 34 500 PLN 2020-11-26 11:58:20
mo...n 30 000 PLN 2020-11-26 11:56:54

Jaguar XE

PB...K