Mercedes-Benz S350

Numer aukcji: 19689

Do końca: 2 dni 12 godzin (2020-12-02 12:00:00)

Marka: Mercedes-Benz
Model: Klasa S
Rok produkcji: 2015
VIN: WDD2...
Stan licznika: 130108 km
Pojemność silnika: 2987 cm3
Moc silnika: 258 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 182963 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Mercedes-Benz S350

95 000 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 5 756,40 PLN brutto

LICYTUJ