Fiat Ducato

Numer aukcji: 19304

Marka: Fiat
Rok produkcji: 2020
VIN: ZFA2...
Stan licznika: 15310 km
Pojemność silnika: 2287 cm3
Moc silnika: 178 KM
Wartość przed szkodą: 122877 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Silnik kręci.

Sprzedażna fakturę VAT, cena brutto zawiera 23% podatku

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

PP...S 73 000 PLN 2020-11-25 12:04:54
P....P 72 000 PLN 2020-11-25 12:02:57
TH...B 56 000 PLN 2020-11-25 11:58:45
lu...o 49 500 PLN 2020-11-25 11:57:52

Fiat Ducato

PP...S