Renault Master

Numer aukcji: 19725

Marka: Renault
Rok produkcji: 2014
VIN: VF1M...
Stan licznika: 357440 km
Pojemność silnika: 2299 cm3
Moc silnika: 150 KM
Wartość przed szkodą: 29761 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Ma...G 7 500 PLN 2020-12-03 12:04:08
ma...s 7 300 PLN 2020-12-03 12:03:16

Renault Master

Ma...G