Honda Civic

Numer aukcji: 19741

Marka: Honda
Model: Civic
Rok produkcji: 2008
VIN: SHHF...
Stan licznika: 148856 km
Pojemność silnika: 2204 cm3
Moc silnika: 140 KM
Wartość przed szkodą: 17600 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony tył

Cy...x 8 000 PLN 2020-12-03 12:00:51
El...x 7 750 PLN 2020-12-03 12:00:31
AU...X 7 300 PLN 2020-12-03 11:58:03
M-...P 6 900 PLN 2020-12-03 11:51:11
MG...L 6 700 PLN 2020-12-03 11:03:58

Honda Civic

Cy...x