Bmw 525D

Numer aukcji: 19660

Marka: BMW
Model: Seria 5
Rok produkcji: 2004
VIN: WBAN...
Stan licznika: 381119 km
Pojemność silnika: 2497 cm3
Moc silnika: 163 KM
Wartość przed szkodą: 14200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zablokowana pokrywa silnika.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Ma...5 6 700 PLN 2020-11-29 08:48:08

Bmw 525D

Ma...5