Bmw 320D

Numer aukcji: 19661

Marka: BMW
Model: Seria 3
Rok produkcji: 2007
VIN: WBAV...
Stan licznika: 287996 km
Pojemność silnika: 1995 cm3
Moc silnika: 163 KM
Wartość przed szkodą: 18360 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Fi...t 7 100 PLN 2020-12-02 11:54:23

Bmw 320D

Fi...t