Audi A3

Numer aukcji: 20411

Model: A3
Rok produkcji: 2008
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 211506 km
Moc silnika: 140 KM
Wartość przed szkodą: 20100 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Dowód rejestracyjny zatrzymany elektronicznie.KRECI

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

AU...K 4 050 PLN 2020-12-16 11:34:22

Audi A3

AU...K