Seat Leon

Numer aukcji: 20106

Marka: Seat
Model: Leon
Rok produkcji: 2012
VIN: VSSZ...
Stan licznika: 228520 km
Pojemność silnika: 1598 cm3
Moc silnika: 105 KM
Wartość przed szkodą: 22000 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

mn...o 8 950 PLN 2020-12-10 10:45:12

Seat Leon

mn...o