Ford Focus

Numer aukcji: 1688

Marka: Ford
Model: Focus
Rok produkcji: 2000
VIN: WF0NXXGGDNYA...
Stan licznika: 249880 km
Pojemność silnika: 1753 cm3
Moc silnika: 90 KM
Wartość przed szkodą: 4110 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Umowa kupna / sprzedaży

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył

Ra...k 250 PLN 2020-01-20 11:43:47
AA...o 225 PLN 2020-01-20 09:55:23

Ford Focus

Ra...k