Jaguar XE

Numer aukcji: 21654

Do końca: 2 dni 19 godzin (2021-01-18 12:00:00)

Marka: Jaguar
Model: XE
Rok produkcji: 2016
VIN: SAJA...
Stan licznika: 56305 km
Pojemność silnika: 1999 cm3
Moc silnika: 180 KM
Wartość przed szkodą: 104800 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Jaguar XE

39 000 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 4 366,50 PLN brutto

LICYTUJ