Ford Fusion

Numer aukcji: 1619

Marka: Ford
Model: Fusion
Rok produkcji: 2003
VIN: WF0UXX...
Stan licznika: 195616 km
Pojemność silnika: 1399 cm3
Moc silnika: 68 KM
Wartość przed szkodą: 6200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Eb...x 1 400 PLN 2020-01-17 09:09:15
Pr...d 950 PLN 2020-01-17 07:42:14
ka...e 425 PLN 2020-01-14 19:05:36

Ford Fusion

Eb...x