Mercedes-Benz E220 --- Aukcja TYGODNIA !!! ---

Numer aukcji: 24524

Marka: Mercedes-Benz
Model: Klasa E
Rok produkcji: 2016
VIN: WDD2...
Stan licznika: 116775 km
Pojemność silnika: 1950 cm3
Moc silnika: 194 KM
Wartość przed szkodą: 117000 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Faktura VAT zwolniony
Pali i gaśnie

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył

Vi...a 47 000 PLN 2021-03-09 12:03:01
CS...E 46 500 PLN 2021-03-09 12:02:59
Au.... 44 000 PLN 2021-03-09 12:02:35
Sp...j 43 000 PLN 2021-03-09 12:01:22
te...s 36 500 PLN 2021-03-09 11:57:49
Ar...b 36 000 PLN 2021-03-09 11:57:30
Pr...x 34 500 PLN 2021-03-09 11:55:18
ma...2 33 500 PLN 2021-03-09 11:54:56

Vi...a