Mercedes-Benz V-Klasse

Numer aukcji: 21571

Marka: Mercedes-Benz
Model: Klasa V
Rok produkcji: 2017
VIN: WDF4...
Stan licznika: 31733 km
Pojemność silnika: 2143 cm3
Moc silnika: 190 KM
Pali
Wartość przed szkodą: 134700 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

Ra...8 83 000 PLN 2021-01-15 12:01:21
ar...9 82 000 PLN 2021-01-15 11:58:59
TI...X 81 000 PLN 2021-01-15 11:56:07

Mercedes-Benz V-Klasse

Ra...8