Mercedes-Benz GL350

Numer aukcji: 21727

Do końca: 3 dni 19 godzin (2021-01-19 12:00:00)

Marka: Mercedes-Benz
Model: GL
Rok produkcji: 2014
VIN: WDC1...
Stan licznika: 146141 km
Pojemność silnika: 2987 cm3
Moc silnika: 258 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 153060 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Film:

Mercedes-Benz GL350

79 000 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 5 079,90 PLN brutto

LICYTUJ