Volvo V60

Numer aukcji: 21618

Marka: Volvo
Model: V60
Rok produkcji: 2017
VIN: YV1F...
Stan licznika: 169506 km
Pojemność silnika: 1969 cm3
Moc silnika: 190 KM
Wartość przed szkodą: 91200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zablokowana pokrywa silnika.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Volvo V60