Opel Astra

Numer aukcji: 22048

Marka: Opel
Model: Astra
Rok produkcji: 2000
VIN: W0L0...
Stan licznika: 255627 km
Pojemność silnika: 1995 cm3
Moc silnika: 101 KM
Pali
Wartość przed szkodą: 4440 PLN
Paliwo: Olej napędowy

brak możliwości wrzucenia biegu

Zakres uszkodzeń:

- Drobne wgniecenia / rysy

an...e 750 PLN 2021-01-25 11:58:18
Ra...k 700 PLN 2021-01-25 11:57:56
I..... 600 PLN 2021-01-21 16:41:29

Opel Astra

an...e