Volkswagen Passat

Numer aukcji: 21898

Marka: Volkswagen
Model: Passat
Rok produkcji: 2002
VIN: WVWZ...
Stan licznika: 293000 km
Pojemność silnika: 1896 cm3
Moc silnika: 130 KM
Wartość przed szkodą: 7800 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Dowód rejestracyjny zatrzymany elektronicznie. Brak prądu, uszkodzona instalacja elektryczna.

Zakres uszkodzeń:

- Rozległe uszkodzenia

Dr...m 900 PLN 2021-01-19 07:14:06

Volkswagen Passat

Dr...m