Ford Mondeo

Numer aukcji: 21819

Marka: Ford
Model: Mondeo
Rok produkcji: 1998
VIN: WF0N...
Stan licznika: 101107 km
Pojemność silnika: 1753 cm3
Moc silnika: 90 KM
Wartość przed szkodą: 2170 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Silnik kręci.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

ST...W 1 000 PLN 2021-01-20 11:05:42
mi...w 950 PLN 2021-01-20 11:04:38

Ford Mondeo

ST...W