Volvo V40

Numer aukcji: 21926

Marka: Volvo
Model: V40
Rok produkcji: 2000
VIN: YV1V...
Stan licznika: 262739 km
Pojemność silnika: 1870 cm3
Moc silnika: 115 KM
Wartość przed szkodą: 3800 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Silnik kręci.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył
- Uszkodzony bok

ST...W 990 PLN 2021-01-20 07:45:26

Volvo V40

ST...W