Alfa Romeo 147

Numer aukcji: 21919

Marka: Alfa Romeo
Model: 147
Rok produkcji: 2007
VIN: ZAR9...
Stan licznika: 255892 km
Pojemność silnika: 1910 cm3
Moc silnika: 150 KM
Wartość przed szkodą: 8400 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zablokowane pokrywy silnika i bagażnika.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony tył

Si...e 1 740 PLN 2021-01-22 12:02:19
to...9 1 640 PLN 2021-01-22 12:01:53
MO...L 1 240 PLN 2021-01-22 11:58:29

Alfa Romeo 147

Si...e