Renault Megane Scenic

Numer aukcji: 21918

Marka: Renault
Model: Scenic
Rok produkcji: 2002
VIN: VF1J...
Stan licznika: 277000 km
Pojemność silnika: 1870 cm3
Moc silnika: 102 KM
Wartość przed szkodą: 6000 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Dowód rejestracyjny zatrzymany elektronicznie. Brak prądu uszkodzona instalacja elektryczna.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył

Dr...m 740 PLN 2021-01-20 07:20:28

Renault Megane Scenic

Dr...m