Volvo XC60

Numer aukcji: 24445

Marka: Volvo
Model: XC 60
Rok produkcji: 2017
VIN: YV1D...
Stan licznika: 97408 km
Pojemność silnika: 1969 cm3
Moc silnika: 150 KM
Wartość przed szkodą: 90200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

P....P 49 000 PLN 2021-03-08 11:57:00
Us...a 48 500 PLN 2021-03-08 11:56:34

Volvo XC60

P....P