Audi A4

Numer aukcji: 24082

Model: A4
Rok produkcji: 2015
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 153346 km
Moc silnika: 150 KM
Wartość przed szkodą: 73900 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Dowód rejestracyjny zatrzymany elektronicznie. Brak możliwości otwarcia pokrywy silnika, ponieważ przesunięta jest w kierunku przedniej szyby.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Vi...a 40 900 PLN 2021-03-01 12:09:24
au...a 40 400 PLN 2021-03-01 12:07:56
ar...e 37 900 PLN 2021-03-01 12:01:11

Audi A4

Vi...a