Audi q7

Numer aukcji: 24453

Model: Q7
Rok produkcji: 2018
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 37571 km
Pojemność silnika: 2957 cm3
Moc silnika: 231 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 242800 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

mo...l 135 000 PLN 2021-03-08 12:02:37
Go...z 134 000 PLN 2021-03-08 12:02:18

Audi q7

mo...l