Volkswagen Touareg

Numer aukcji: 25594

Marka: Volkswagen
Model: Touareg
Rok produkcji: 2014
VIN: WVGZ...
Stan licznika: 94008 km
Pojemność silnika: 2967 cm3
Moc silnika: 204 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 83500 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Dowód rejestracyjny zatrzymany elektronicznie. Uszkodzony przewód paliwowy.silnik kreci

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Do...a 37 300 PLN 2021-03-31 12:19:31
Me...t 36 800 PLN 2021-03-31 12:17:42
dz...k 33 800 PLN 2021-03-31 12:09:17
CA...R 30 800 PLN 2021-03-31 12:02:18
Ut...s 29 800 PLN 2021-03-31 11:59:15

Volkswagen Touareg

Do...a