Ford Transit

Numer aukcji: 25979

Marka: Ford
Rok produkcji: 2019
VIN: WF0E...
Stan licznika: 41707 km
Pojemność silnika: 1996 cm3
Moc silnika: 131 KM
Wartość przed szkodą: 77465 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony tył

CS...E 40 500 PLN 2021-04-09 12:00:42
mo...o 40 000 PLN 2021-04-09 12:00:06
ar...e 35 500 PLN 2021-04-09 11:55:43
IB...O 34 000 PLN 2021-04-09 11:55:15
JK...S 31 500 PLN 2021-04-09 11:54:31

Ford Transit

CS...E