Audi Q3

Numer aukcji: 26074

Model: Q3
Rok produkcji: 2014
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 134696 km
Moc silnika: 177 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 68000 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

M-...n 47 300 PLN 2021-04-14 12:04:55
Ra...i 46 800 PLN 2021-04-14 12:03:25
WĘ...T 43 300 PLN 2021-04-14 11:41:22
ar...e 40 300 PLN 2021-04-14 11:10:56
K3...3 39 800 PLN 2021-04-14 11:05:14

Audi Q3

M-...n