Volkswagen Arteon

Numer aukcji: 26051

Marka: Volkswagen
Model: Arteon
Rok produkcji: 2019
VIN: WVWZ...
Stan licznika: 99176 km
Moc silnika: 150 KM
Wartość przed szkodą: 116235 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Dowód rejestracyjny zatrzymany elektronicznie

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Pr...x 64 000 PLN 2021-04-13 12:03:07
Au.... 63 000 PLN 2021-04-13 12:01:42
vi...o 59 000 PLN 2021-04-13 11:57:41
au...x 57 000 PLN 2021-04-13 11:20:50
Ra...8 56 000 PLN 2021-04-12 22:54:41

Volkswagen Arteon

Pr...x