Peugeot Boxer

Numer aukcji: 25941

Marka: Peugeot
Rok produkcji: 2016
VIN: VF3Y...
Stan licznika: 204689 km
Pojemność silnika: 2198 cm3
Moc silnika: 131 KM
Wartość przed szkodą: 54932 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony mechanicznie
- Uszkodzony tył

Kr...a 28 800 PLN 2021-04-09 12:05:34
Ap...o 28 300 PLN 2021-04-09 12:05:19
au...x 26 800 PLN 2021-04-09 12:01:07

Peugeot Boxer

Kr...a