Volkswagen Crafter

Numer aukcji: 25949

Marka: Volkswagen
Rok produkcji: 2018
VIN: WV3Z...
Stan licznika: 354152 km
Moc silnika: 177 KM
Wartość przed szkodą: 67539 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Silnik kręci. 1 tablica rejestracyjna

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

AU...A 39 900 PLN 2021-04-08 12:00:45
Ut...s 39 400 PLN 2021-04-08 11:59:51

Volkswagen Crafter

AU...A