Mercedes-Benz E220

Numer aukcji: 26000

Marka: Mercedes-Benz
Model: Klasa E
Rok produkcji: 2010
VIN: WDD2...
Stan licznika: 162153 km
Pojemność silnika: 2143 cm3
Moc silnika: 170 KM
Wartość przed szkodą: 52500 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony tył

Vi...a 24 050 PLN 2021-04-12 12:01:49
Ka...n 23 700 PLN 2021-04-12 11:59:12

Mercedes-Benz E220

Vi...a