Audi A8

Numer aukcji: 26073

Model: A8
Rok produkcji: 2014
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 133846 km
Pojemność silnika: 4134 cm3
Moc silnika: 385 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 166850 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

su...o 77 000 PLN 2021-04-14 12:06:13
PB...K 76 000 PLN 2021-04-14 12:05:54
as...l 74 000 PLN 2021-04-14 12:03:17

Audi A8

su...o