Volvo FH440

Numer aukcji: 28648

Marka: Volvo
Rok produkcji: 2008
VIN: YV2A...
Stan licznika: 1188301 km
Pojemność silnika: 12771 cm3
Moc silnika: 441 KM
Wartość przed szkodą: 43500 PLN
Paliwo: Olej napędowy

uszkodzony bak

Zgodnie z deklaracją poszkodowanego sprzedaż na podstawie faktury VAT 23%

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

gr...z 25 750 PLN 2021-06-21 12:06:32
Ka...r 25 250 PLN 2021-06-21 12:06:19
KM...S 24 550 PLN 2021-06-21 12:03:45
DO...5 23 500 PLN 2021-06-21 12:02:34
tr...t 16 150 PLN 2021-06-21 11:57:47
kr...0 15 800 PLN 2021-06-21 11:57:45
no...4 11 500 PLN 2021-06-21 11:56:15
DI...W 7 750 PLN 2021-06-21 10:34:34
bo...u 7 100 PLN 2021-06-19 10:49:38
BE...R 6 900 PLN 2021-06-18 09:23:01
fh...k 6 300 PLN 2021-06-16 20:10:28
Ma...G 6 100 PLN 2021-06-16 18:42:28
ur.... 5 700 PLN 2021-06-16 16:59:43
BI...L 5 500 PLN 2021-06-16 15:15:31
ca...a 5 100 PLN 2021-06-16 09:27:20
Sz...j 4 950 PLN 2021-06-16 03:19:04
He...a 4 800 PLN 2021-06-16 00:21:37

Film:

Volvo FH440

gr...z