Iveco AS440T/P

Numer aukcji: 28754

Marka: Iveco
Rok produkcji: 2013
VIN: WJMM...
Stan licznika: 969887 km
Pojemność silnika: 10308 cm3
Moc silnika: 460 KM
Wartość przed szkodą: 65790 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

TI...T 26 750 PLN 2021-06-23 12:24:30
gr...z 26 250 PLN 2021-06-23 12:22:53
ca...r 25 250 PLN 2021-06-23 12:20:00
tr...t 22 800 PLN 2021-06-23 12:07:10
RO...S 20 700 PLN 2021-06-23 12:02:55
JK...E 16 500 PLN 2021-06-23 11:59:35
OK...K 11 800 PLN 2021-06-22 23:28:22
ra...x 11 200 PLN 2021-06-22 21:44:51
kr...0 9 750 PLN 2021-06-21 11:01:01
no...4 9 250 PLN 2021-06-20 23:10:43
Ma...u 9 000 PLN 2021-06-20 14:36:44
ur.... 8 500 PLN 2021-06-18 18:34:26
Tr...t 7 500 PLN 2021-06-17 16:58:44

Film:

Iveco AS440T/P

TI...T