Bmw 520

Numer aukcji: 30113

Marka: BMW
Model: Seria 5
Rok produkcji: 2018
VIN: WBAJ...
Stan licznika: 53085 km
Pojemność silnika: 1995 cm3
Moc silnika: 190 KM
Napęd: 4x4
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

ax...l 103 000 PLN 2021-07-23 12:02:26
AS...L 102 000 PLN 2021-07-23 12:00:32
pr...7 95 900 PLN 2021-07-23 11:58:17
Ka...6 90 900 PLN 2021-07-23 11:57:46
Ko...n 86 900 PLN 2021-07-23 11:57:12
Vi...a 85 900 PLN 2021-07-23 11:57:08
Au.... 72 900 PLN 2021-07-23 11:17:48
Ra...8 71 900 PLN 2021-07-23 08:43:59
GM...M 69 900 PLN 2021-07-22 06:17:08
AA...o 68 900 PLN 2021-07-21 20:11:20
MM...e 57 900 PLN 2021-07-20 23:16:34
me...k 56 900 PLN 2021-07-20 16:30:46
st...1 30 900 PLN 2021-07-20 15:14:06
IT...d 30 400 PLN 2021-07-20 13:22:19
Sy...M 29 900 PLN 2021-07-20 12:15:06
fr...r 29 400 PLN 2021-07-20 11:21:13
Br...e 28 900 PLN 2021-07-20 11:13:28
ma...o 28 359 PLN 2021-07-20 11:07:13

Film:

Bmw 520

ax...l