Toyota Avensis

Numer aukcji: 30618

Marka: Toyota
Model: Avensis
Rok produkcji: 2013
VIN: SB1E...
Stan licznika: 217975 km
Pojemność silnika: 1998 cm3
Moc silnika: 126 KM
Wartość przed szkodą: 35100 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

PH...i 19 900 PLN 2021-08-04 11:59:37
Vi...a 19 550 PLN 2021-08-04 11:54:33
Md...o 18 500 PLN 2021-08-04 11:45:55
GD...8 18 150 PLN 2021-08-04 11:26:22
ha...x 16 750 PLN 2021-08-04 10:42:18
Kr...1 15 700 PLN 2021-08-04 10:19:41
CS...E 15 000 PLN 2021-08-04 00:26:27
PU...t 14 700 PLN 2021-08-03 11:56:20
Om...s 14 400 PLN 2021-08-03 10:55:27
ad...5 13 200 PLN 2021-08-01 23:59:43
UT...C 12 600 PLN 2021-07-31 23:55:48
Da...r 12 300 PLN 2021-07-31 23:33:14
ma...s 10 000 PLN 2021-07-30 18:47:03
bo...l 5 600 PLN 2021-07-30 17:55:09
FH...B 5 400 PLN 2021-07-30 17:21:46
pi...o 5 200 PLN 2021-07-30 17:00:39
Ke...r 5 000 PLN 2021-07-30 16:58:46

Toyota Avensis

PH...i