Dacia Duster

Numer aukcji: 30058

Marka: Dacia
Model: Duster
Rok produkcji: 2019
VIN: VF1H...
Stan licznika: 35564 km
Pojemność silnika: 1461 cm3
Moc silnika: 115 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 50400 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Vi...a 42 100 PLN 2021-07-22 12:07:35
A....t 41 600 PLN 2021-07-22 12:04:39
po...n 37 600 PLN 2021-07-22 12:00:06
TN...B 36 600 PLN 2021-07-22 11:59:02
&#...; 34 100 PLN 2021-07-22 11:58:32
Ko...o 31 100 PLN 2021-07-22 11:53:35
PH...i 30 100 PLN 2021-07-22 11:41:20
As...n 29 100 PLN 2021-07-22 11:38:06
an...e 26 100 PLN 2021-07-22 11:33:41
au...4 25 100 PLN 2021-07-22 11:28:32
JK...S 24 750 PLN 2021-07-22 11:15:13
K3...3 24 050 PLN 2021-07-22 11:03:20
TR...r 22 650 PLN 2021-07-22 08:04:08
TR...P 22 300 PLN 2021-07-22 00:04:36
ma...o 21 200 PLN 2021-07-21 20:01:42
ke...r 20 850 PLN 2021-07-21 17:04:55
FH...B 18 750 PLN 2021-07-20 18:04:09
F....; 17 350 PLN 2021-07-19 21:09:59
Sy...M 17 000 PLN 2021-07-19 18:06:37
LO...K 16 650 PLN 2021-07-19 16:26:14
Mo...s 5 450 PLN 2021-07-19 12:21:12
Lo...7 5 250 PLN 2021-07-19 12:09:44

Dacia Duster

Vi...a