Opel Vivaro

Numer aukcji: 30161

Marka: Opel
Rok produkcji: 2018
VIN: W0VJ...
Stan licznika: 155063 km
Pojemność silnika: 1598 cm3
Moc silnika: 145 KM
Wartość przed szkodą: 65916 PLN
Paliwo: Olej napędowy

silnik kręci

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

MT...O 44 055 PLN 2021-07-26 12:12:18
Ni...r 43 555 PLN 2021-07-26 12:11:52
Au.... 37 555 PLN 2021-07-26 12:01:22
SD.... 35 555 PLN 2021-07-26 11:58:30
Da...i 33 555 PLN 2021-07-26 11:21:44
GR...K 32 055 PLN 2021-07-26 09:40:28
ra...o 31 555 PLN 2021-07-25 20:27:52
ad...s 31 055 PLN 2021-07-24 09:42:43
AU...O 30 555 PLN 2021-07-24 08:54:16
Bo...4 29 555 PLN 2021-07-23 01:23:40
kr...l 29 055 PLN 2021-07-22 12:18:03
Vi...a 28 555 PLN 2021-07-21 13:18:09
Da...5 28 055 PLN 2021-07-21 10:46:46
RO...N 27 555 PLN 2021-07-21 08:38:18
st...l 27 055 PLN 2021-07-21 00:20:54
TR...P 26 555 PLN 2021-07-21 00:07:00
Ja...i 26 055 PLN 2021-07-20 23:58:09
Ja...k 25 555 PLN 2021-07-20 22:51:40
AL...I 23 000 PLN 2021-07-20 18:54:49

Opel Vivaro

MT...O