Bmw X5

Numer aukcji: 30162

Marka: BMW
Model: X5
Rok produkcji: 2009
VIN: WBAF...
Stan licznika: 218021 km
Pojemność silnika: 2993 cm3
Moc silnika: 286 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 53200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

PC...r 35 500 PLN 2021-07-23 12:00:22
sp...s 35 000 PLN 2021-07-23 12:00:13
M-...s 30 500 PLN 2021-07-22 03:56:04
da...4 26 500 PLN 2021-07-21 19:02:32
fr...r 20 700 PLN 2021-07-21 10:13:53
RO...N 20 350 PLN 2021-07-21 08:31:45
TR...P 15 700 PLN 2021-07-21 00:15:54
Ja...i 15 350 PLN 2021-07-20 23:58:56
FH...B 10 620 PLN 2021-07-20 22:29:24
We...x 10 320 PLN 2021-07-20 22:25:42
ma...x 9 770 PLN 2021-07-20 21:45:09
an...j 9 270 PLN 2021-07-20 21:05:54
rm...o 9 020 PLN 2021-07-20 20:54:01
GR...8 8 770 PLN 2021-07-20 20:52:41
ek...s 8 520 PLN 2021-07-20 20:46:49
MO...L 8 270 PLN 2021-07-20 20:46:48
CO...R 8 020 PLN 2021-07-20 20:42:05
Br...e 7 770 PLN 2021-07-20 20:31:01
ma...s 7 120 PLN 2021-07-20 20:21:13
pa...0 6 720 PLN 2021-07-20 20:05:04
Pr...i 6 520 PLN 2021-07-20 19:53:28
ka...e 6 320 PLN 2021-07-20 19:43:35
ro...l 5 720 PLN 2021-07-20 18:55:26

Bmw X5

PC...r