Ford Kuga

Numer aukcji: 30633

Marka: Ford
Model: Kuga
Rok produkcji: 2013
VIN: WF0A...
Stan licznika: 184674 km
Pojemność silnika: 1997 cm3
Moc silnika: 163 KM
Wartość przed szkodą: 53053 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Po zalaniu

I..... 23 600 PLN 2021-08-04 12:08:42
CS...E 23 250 PLN 2021-08-04 12:08:19
AU...T 20 800 PLN 2021-08-04 12:04:34
JK...S 19 750 PLN 2021-08-04 12:02:03
En...B 18 000 PLN 2021-08-04 12:00:31
ar...e 12 800 PLN 2021-08-04 11:51:19
Mo...k 12 200 PLN 2021-08-04 11:27:34
f....s 11 900 PLN 2021-08-04 11:26:10
PH...i 11 600 PLN 2021-08-04 10:42:46
ka...u 11 000 PLN 2021-08-04 05:43:14
FH...O 10 100 PLN 2021-08-03 17:18:44
F..... 9 600 PLN 2021-08-03 10:27:36
AU...A 9 350 PLN 2021-08-03 08:39:11
cz...m 9 100 PLN 2021-08-03 07:26:09
ca...n 8 850 PLN 2021-08-02 23:12:58
do...y 8 600 PLN 2021-08-02 22:58:37
M-...n 8 350 PLN 2021-08-02 20:37:00
Ar...b 7 850 PLN 2021-08-02 14:08:11
L1...9 6 600 PLN 2021-07-31 00:24:24
sp...s 6 400 PLN 2021-07-30 23:18:53
Sa...l 6 000 PLN 2021-07-30 22:02:10
au...a 5 800 PLN 2021-07-30 21:30:35

Ford Kuga

I.....