Peugeot 508

Numer aukcji: 30654

Marka: Peugeot
Model: 508
Rok produkcji: 2018
VIN: VF38...
Stan licznika: 64022 km
Pojemność silnika: 1997 cm3
Moc silnika: 181 KM
Wartość przed szkodą: 60370 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

FH...o 29 150 PLN 2021-08-04 12:02:52
Md...o 28 650 PLN 2021-08-04 12:02:32
Be...r 25 650 PLN 2021-08-04 12:00:14
GD...8 15 100 PLN 2021-08-04 11:56:46
Wu...r 13 900 PLN 2021-08-04 11:56:20
Gu...r 12 400 PLN 2021-08-04 11:55:14
In...k 11 200 PLN 2021-08-04 10:32:29
ko...i 10 600 PLN 2021-08-04 10:01:11
LO...K 10 000 PLN 2021-08-04 07:28:16
P....T 9 500 PLN 2021-08-03 22:53:16
JK...E 8 750 PLN 2021-08-01 12:30:18
ma...s 8 000 PLN 2021-07-30 18:45:28

Peugeot 508

FH...o