Audi A4

Numer aukcji: 30724

Model: A4
Rok produkcji: 2011
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 285129 km
Moc silnika: 143 KM
Wartość przed szkodą: 30500 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Pa...q 16 850 PLN 2021-08-05 11:59:43
AU...O 16 500 PLN 2021-08-05 11:59:32
AU...I 14 500 PLN 2021-08-05 11:54:47
Ja...9 13 300 PLN 2021-08-05 10:41:09
di...3 12 400 PLN 2021-08-05 00:24:38
FH...a 11 800 PLN 2021-08-04 12:10:42
Ph...z 10 000 PLN 2021-08-03 18:57:04
Au...h 9 250 PLN 2021-08-02 22:42:00
Vi...a 9 000 PLN 2021-08-02 21:47:06
GD...8 4 000 PLN 2021-08-02 21:41:55
wo...6 3 850 PLN 2021-08-02 21:26:20
St...s 3 700 PLN 2021-08-02 21:09:09
au...u 3 550 PLN 2021-08-02 20:01:35
12...s 3 250 PLN 2021-08-02 17:54:54

Audi A4

Pa...q