Peugeot 508

Numer aukcji: 32981

Marka: Peugeot
Model: 508
Rok produkcji: 2015
VIN: VF38...
Stan licznika: 257214 km
Pojemność silnika: 1997 cm3
Moc silnika: 181 KM
Wartość przed szkodą: 41200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Spalone wnętrze

ti...k 24 100 PLN 2021-09-27 12:09:18
PP...z 23 750 PLN 2021-09-27 12:07:13
Mp...i 22 350 PLN 2021-09-27 11:58:45
Au...l 22 000 PLN 2021-09-27 11:58:30
DO...5 21 650 PLN 2021-09-27 11:57:43
pa...8 19 900 PLN 2021-09-26 21:52:33
IG...K 19 550 PLN 2021-09-26 20:07:03
AU...O 19 200 PLN 2021-09-26 14:25:01
is...a 18 850 PLN 2021-09-25 20:39:49
Ko...i 18 500 PLN 2021-09-25 15:33:17
Ge...s 14 400 PLN 2021-09-25 08:15:16
ti...1 14 100 PLN 2021-09-24 11:26:49
wa...m 13 800 PLN 2021-09-24 10:51:51
di...3 13 200 PLN 2021-09-24 09:25:19
Mo...s 12 900 PLN 2021-09-23 22:47:04
fa...1 12 600 PLN 2021-09-23 21:15:41
MK...F 12 300 PLN 2021-09-23 20:55:28
OL...K 12 000 PLN 2021-09-23 18:20:46
no...4 11 200 PLN 2021-09-23 18:13:29
Ma...5 10 900 PLN 2021-09-23 17:18:10
AA...o 10 600 PLN 2021-09-23 15:54:38
AU...T 8 100 PLN 2021-09-23 12:22:06
AC...J 7 400 PLN 2021-09-23 04:03:53
Au...o 7 000 PLN 2021-09-22 23:00:16
ST...W 6 800 PLN 2021-09-22 22:23:46
Kr...k 6 600 PLN 2021-09-22 22:19:25
Ry...ś 6 400 PLN 2021-09-22 21:59:56
He...a 6 200 PLN 2021-09-22 21:46:11
ka...e 6 000 PLN 2021-09-22 21:38:37
AU...R 5 800 PLN 2021-09-22 21:20:51
st...l 5 600 PLN 2021-09-22 20:48:36
RO...O 5 400 PLN 2021-09-22 20:45:56
RO...N 5 200 PLN 2021-09-22 20:45:14
MI...W 4 850 PLN 2021-09-22 20:37:24
B....y 4 700 PLN 2021-09-22 19:35:18
ma...s 4 550 PLN 2021-09-22 19:19:53

Peugeot 508

ti...k